Według najnowszych badań socjologicznych rośnie zainteresowanie spędzaniem wolnego czasu w ciekawy sposób. Zgodnie z tymi tendencjami producenci starają się wprowadzać na rynek nowe produkty służące do rozwijania różnych form uatrakcyjniania wolnego czasu, m.in. w zakresie rekreacji, tańca towarzyskiego itp.

Nasza firma stworzyła nowy produkt o nazwie Argentino - składana podłoga taneczna. Jest to produkt nowoczesny, wytworzony z naturalnego drewna, składa się z równych wymiarem modułów łączonych ze sobą zamkami, układanych na przystosowanej powierzchni. Moduły składanej podłogi tworzą równą powierzchnię, zakończoną stylowymi listwami. Uzyskana w ten sposób przestrzeń służy do tańca lub innych rozrywkowych zajęć.

Największą zaletą jest możliwość składania i rozkładania - a więc w każdej chwili, kiedy będzie to konieczne możemy ją szybko i sprawnie zmontować, a po skończonej imprezie zdemontować.

Ze względu na swoje praktyczne walory podłoga mobilna może służyć do przestrzeni hotelowej, na organizowane przyjęcia, wesela, konferencje lub turnieje czy pokazy tańca, tak ostatnio popularnej dziedziny rozrywki.

Oprócz tego podłoga składana okazuje się pomocna przy organizacji wszelkiego rodzaju ekspozycji wystawowych. Dodanie tak ekskluzywnego elementu jakim jest składana podłoga z drewna, spowoduje wzrost prestiżu i elegancji.

Wszelkie mody na produkty przychodzą do nas, trwają zazwyczaj krótko, tak jak to bywa w przypadku modnych ubrań, natomiast drewno pozostaje niezmiennie przez wieki, jako produkt naturalnie związany z człowiekiem.

Polecamy Państwu naszą składaną podłogę taneczną Argentino, jako nowość na rynku i zachęcamy do oglądania strony internetowej. www.metzler.com.pl

Artykuły Składana podłoga taneczna Argentino

METZLER Sp. z o.o.
ul. Powstańców Wlkp. 58
64-234 Kaszczor

T. +48 65 549 90 83

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

/metzlerhttp://metzler.com.pl/